Florysta/ka

Pełny etat

Oferta pracy

FLORYSTA/KA

Miejsce pracy: Niemcy / Braunschweig

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– układanie bukietów i kompozycji kwiatowych;

– pielęgnacja kwiatów ciętych i doniczkowych;

– umiejętność artystycznego pakowania;

-obsługa kasy fiskalnej;

– przyjmowanie zamówień;

– dbanie o porządek w kwiaciarni.

WYMAGANIA:

– umiejętność artystycznego układania kwiatów;

– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;

– odpowiedzialność i samodzielność;

– pogodne usposobienie;

– zmysł estetyczny;

– zamiłowanie do pracy z kwiatami;

– mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i prawo jazdy.

OFERUJEMY:

– stabilne warunki zatrudnienia ( pełen etat );

– atrakcyjne wynagrodzenie (10 euro brutto );

– organizacje zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy;

– ciekawą pracę w niemieckim zespole.

Osoby zainteresowane zachęcam do przesłania aplikacji na adres: info@buntblume.de

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Ta oferta może być już nieaktualna.