Rewolucja w praniu! Ekologiczna kula do prania!

  • ID oferty: 476742375

2 lutego, 2011

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Oszczędzaj wodę, pieniądze i środowisko z ekologiczną kulą do prania.

Czy można uprać ubrania bez proszku lub płynu do prania?

Teraz tak , bo na polskim rynku jest już dostępna w ofercie Betterware Ekologiczna Kula do Prania, która pozwoli Ci wyprać tkaniny bez użycia detergentów!

Jak działa kula?

Wnętrze kuli wypełniają bioceramiczne granulki, które pod wpływem ruchu pralki i kontaktu z wodą wywołują reakcje chemiczne. Kula rozbija duże cząstki wody na mniejsze cząsteczki, które głębiej wnikają w tkaniny i łatwiej rozpuszczają brud. Jednocześnie w trakcie reakcji granulek z wodą uwalnia się aktywny tlen, który:

1. Przyspiesza rozpuszczanie brudu.

2. Ma właściwości wybielające – białe tkaniny pozostają białe bez konieczności stosowania wybielaczy.

3. Pomaga chronić tkaniny przed rozwojem drobnoustrojów i grzybów.

Woda z aktywnym tlenem zyskuje właściwości antyseptyczne, nie jest tak podatna na rozwój szkodliwych mikroorganizmów. To dlatego ubrania po praniu są nie tylko czyste , ale także w dużej mierze wolne od bakterii. Ceramiczne granulki emitują także promieniowanie podczerwone, dzięki czemu wzrasta temperatura wody i efektywność prania. Pranie z użyciem kuli przedłuża trwałość tkanin. Brak detergentów oznacza, że ich włókna nie ulegają zniszczeniu. Kolory także są lepiej chronione niż przy zastosowaniu zwykłego proszku, nie blakną tak szybko.

Kula wybitnie zmiękcza wodę, więc nie ma potrzeby dodawania chemicznych płynów do zmiękczania tkanin.

Tylko w lutym w cenie 31,99 zł.

Poznaj szczegóły działania i stosowania naszego produktu, wejdź na:

https://www.betterware-dyrektor.pl/kula.html

Poznaj również inne produkty, które ułatwiają pranie: worek do prania bielizny, biustonoszy oraz wiele innych produktów, które ułatwią Twoje codzienne prace w domu.

Ta oferta może być już nieaktualna.