Florystyka Kraków

  • ID oferty: 602545841

940 zł

Kraków, Polska

firma

22 lipca, 2020

12 444 17 XX

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Florystyka KRAKÓW

 

Aktualny termin kursu w Krakowie: 17.08.2020 – 26.08.2020

Więcej aktualnych terminów: https://www.akademiaflorystyki.pl/krakow/

 

Kurs Florystyki podstawowy jest kursem przygotowującym do pracy w kwiaciarniach i pracowniach florystycznych. Umożliwia zdobycie umiejętności tworzenia kompozycji kwiatowych na każdą okoliczność: ślub, pogrzeb, chrzest itp. Jest to ABC florystyki. W kursie mogą wziąć udział wszyscy pasjonaci  florystyki oraz każdy kto chce zdobyć nowe umiejętności lub rozwinąć swoje zdolności manualne. Nie wymagamy  wcześniejszego przygotowania merytorycznego  czy praktycznego.

Zajęcia odbywają się przez 6 dni w godzinach 9:00 – 17:00 w trybie weekendowym (sobota i niedziela). Zajęcia praktyczne realizowane są z wykorzystaniem żywych kwiatów.

 

Cena : 940 zł

 

Czego nauczysz się na kursie florystyki – program:

– teoria barw i kompozycji,

– florystyczne zasady kompozycyjne,

– narzędzia florysty – materiałoznawstwo i materiał roślinny,

– florystyka okolicznościowa,

– sztuka układania kwiatów w naczyniach,

– dekoracje stołów,

– florystyka ślubna,

– florystyka żałobna.

 

Uczestnicy otrzymują w cenie kursu: prezentację z materiałami szkoleniowymi, kwiaty, dodatki florystyczne, narzędzia i inne materiały do zajęć praktycznych, przerwy kawowe, przygotowanie dokumentacji kursu, ubezpieczenie.

 

O Akademii Florystyki

Akademia Florystyki, to placówka oświatowa od wielu lat działająca na rynku szkoleń. Zatrudnia najlepszych wykładowców, mających duże doświadczenie w pracy florysty. Wysoki poziom nauczania pozwolił na zdobycie przez Akademię Florystyki Akredytacji Kuratorium Oświaty.

 

Aktualne terminy kursów florystyki w Krakowie, możesz sprawdzić tutaj: https://www.akademiaflorystyki.pl/krakow/

 

Akademia Florystyki
Tel.:
12 444 17 41
www.akademiaflorystyki.pl/kontakt/

Znajdź nas na Facebook – https://www.facebook.com/AkademiaFlorystyki/

florystyka Kraków

  • ID oferty: 832144737

3 kwietnia, 2018

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Kurs florystyki w Krakowie

1) Kurs florystyki podstawowy – kurs I stopnia

Kurs florystyki podstawowy jest to szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą rozwijać swoje zdolności manualne, są zainteresowane florystyką i pragną związać swoją przyszłość zawodową z bukieciarstwem czy florystyką. Program kursu obejmuje krótką część teoretyczną o materiałoznawstwie i podstawach kompozycji, ale przede wszystkich skupia się na zajęciach praktycznych.

Cena 850 zł.

2) Kurs florystyki zaawansowany – kurs II stopnia

Kurs florystyki zaawansowany to drugi etap kształcenia. Program obejmuje naukę tworzenia kompozycji przeznaczonych na różne okazje również dużą formę przestrzenną (np. dekorowanie kościołów). Kurs odbywa się w trybie weekendowym, przez 6 dni. Całe szkolenie zakończone jest egzaminem, umożliwiającym zdobycie dyplomu i zaświadczenia MEN.

Cena 850 zł.

O Akademii Florystyki

Akademia Florystyki – instytucja szkoleniowa, która na rynku szkoleń istnieje już od ponad 10 lat. Jest niekwestionowanym liderem w swojej branży. Wysoka jakość kursów sprawiła, że Akademia Florystki otrzymała Akredytację Kuratorium Oświaty. Zatrudniani są najlepsi wykładowcy, którzy posiadają również wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej i na co dzień zajmują się florystyką.

Aktualne terminy kursów florystyki w Krakowie

Kraków

Akademia Florystyki

30-018 Kraków, osiedle Urocze 14

tel. 12 444 17 41

[email protected]

Ta oferta może być już nieaktualna.