Florystyka Katowice

  • ID oferty: 352744923

11 września, 2019

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Florystyka Katowice

Kurs Florystyki podstawowy jest kursem przygotowującym do pracy w kwiaciarniach i pracowniach florystycznych. Umożliwia zdobycie umiejętności tworzenia kompozycji kwiatowych na każdą okoliczność: ślub, pogrzeb, chrzest itp. Jest to ABC florystyki. W kursie mogą wziąć udział wszyscy pasjonaci  florystyki oraz każdy kto chce zdobyć nowe umiejętności lub rozwinąć swoje zdolności manualne. Nie wymagamy  wcześniejszego przygotowania merytorycznego  czy praktycznego.

Zajęcia odbywają się przez 6 dni w godzinach 9:00 – 17:00 w trybie weekendowym (sobota i niedziela). Zajęcia praktyczne realizowane są z wykorzystaniem żywych kwiatów.

Cena : 890 zł

Czego nauczysz się na kursie florystyki – program:

– teoria barw i kompozycji,

– florystyczne zasady kompozycyjne,

– narzędzia florysty – materiałoznawstwo i materiał roślinny,

– florystyka okolicznościowa,

– sztuka układania kwiatów w naczyniach,

– dekoracje stołów,

– florystyka ślubna,

– florystyka żałobna.

Uczestnicy otrzymują w cenie kursu: płytę CD z materiałami szkoleniowymi, kwiaty, dodatki florystyczne, narzędzia i inne materiały do zajęć praktycznych, przerwy kawowe, przygotowanie dokumentacji kursu, ubezpieczenie.

O Akademii Florystyki

Akademia Florystyki, to placówka oświatowa od wielu lat działająca na rynku szkoleń. Zatrudnia najlepszych wykładowców, mających duże doświadczenie w pracy florysty. Wysoki poziom nauczania pozwolił na zdobycie przez Akademię Florystyki Akredytacji Kuratorium Oświaty.

Aktualne terminy kursów florystyki w Katowicach, możesz sprawdzić tutaj: https://www.akademiaflorystyki.pl/katowice/

Akademia Florystyki

ul. Sokolska 23, Katowice

Tel.: 32 797 96 77

www.akademiaflorystyki.pl/kontakt/

Ta oferta może być już nieaktualna.