Pasjonują nas kwiaty

Znamy mowę kwiatów i rozumiemy ich potrzeby. Rezultatem uważnego wsłuchiwania się w sygnały rynku jest platforma, która łączy w sobie możliwość stworzenia własnego sklepu i strony www. Dzięki nam kwiaty znajdą się w każdym domu.

Dlaczego E-KWIACIARNIE.pl?
Platforma E-KWIACIARNIE.pl stwarza możliwość sprzedaży kwiatów i usług bez pośredników, stając się pomostem, łączącym kwiaciarnie, studia florystyczne,  hurtowników i producentów artykułów florystycznych z wielbicielami kwiatów i tymi, którzy kwiatami uświetniają każdą uroczystość.

E-KWIACIARNIE.pl to odpowiedź na rosnące potrzeby dostawców i odbiorców, dla których kluczowymi wartościami są: wysoka jakość przy relatywnie niskiej cenie oraz ograniczenie łańcucha dostaw. Obecnie żadna firma, niezależnie od branży w której działa, nie może się rozwijać, jeśli nie istnieje w sieci. Nasza platforma otwiera drogę do wirtualnej działalności oferując możliwość stworzenia własnej strony www oraz założenia własnego sklepu internetowego. Wartością dodaną jest konstrukcja platformy, wspierająca działania SEO i pozwalająca zwiększyć swoją pozycje w wyszukiwarce internetowej.

E-KWIACIARNIE.pl to także platforma umożliwiająca integrację procesów biznesowych poprzez ich optymalizację i zwiększenie efektywności przy oszczędności czasu. Czasu, którego zawsze brakuje i który możesz poświęcić na pracę koncepcyjną.

Coś więcej niż biznes
E-KWIACIARNIE.pl wykorzystując efekt synergii jest również platformą wymiany myśli i kontaktów pomiędzy poszczególnymi producentami i hurtownikami. To także miejsce aktywnych działań firm szkoleniowych z branży florystycznej i ludzi dysponujących nieograniczonym potencjałem twórczym, a przy tym pałających miłością do kwiatów.

www.e-kwaciarnie.pl

Redakcja E-FLORYSTYKA.PL
  Kwiatowy biznes

Zostaw odpowiedź

 

facebook