Kwiaciarnia albo życie – wybór nieaktualny?

Kto prowadzi własną kwiaciarnię, dobrze wie jak wygląda codzienność. Żeby mieć z czego wykonywać aranżacje i bukiety trzeba posiadać towar. A żeby go posiadać, trzeba go kupić. Żeby z kolei to zrobić, należy przejść przez wstawanie w środku nocy, bieganinę wśród wielkiej ilości stanowiskna giełdzie kwiatowej, aby w końcu – jeśli oczywiście nam się poszczęści – znaleźć towar, o który nam chodzi. Potem towar trzeba przewieźć w odpowiednio przygotowanym samochodzie, pokonać trasę dzielącą kwiaciarnię od giełdy i…byłoby fantastycznie, gdyby nasz wysiłek zaowocował automatycznie zwiększeniem zysków czy podniesieniem prestiżu naszej kwiaciarni. O wolnym czasie nie wspominając.
 
Czy posiadając własną kwiaciarnię cały czas powinieneś drżeć o to, czy właśnie przywiezione kwiaty cięte nie okażą się przywiędłe po jednym dniu? Czy chcąc mieć kontrolę nad wydatkami w Twojej firmie musisz za każdym razem przemierzać wiele kilometrów, by fizycznie być przy zakupie i mieć pewność co do transakcji i towaru?
 
Jeszcze kilka lat temu właściciel jednej z kwiaciarni na Śląsku zadawał sobie to pytanie. Dobrze wiedział, że szef powinien być na miejscu, by móc zająć się bieżącymi sprawami firmy oraz motywowaći wspierać swoją załogę. Tak powstała myśl o przedsiębiorstwie, które sprostałoby współczesnym wymaganiom ludzi branży florystyczneji odciążyłaby właścicieli kwiaciarni. Dziś znana w całej Polsce i nie tylko firma Florahurt.plto nowoczesny i wygodny sposób na zakup kwiatów ciętych, zieleni ciętej, kwiatów doniczkowych iwszelkiego rodzaju artykułów florystycznychjak wstążki, papier florystyczny, oasis, ziemia czy nawozy.
 
Jak to działa? Bardzo prosto! Zamiast wstawania w środku nocy – uregulowany tryb dnia. Zamiast pracy jako dostawca – praca jako manager firmy.Zamiast niepewności co do dostępności towaru – możliwość realizowania nawet najbardziej egzotycznych zamówień klientów. Zamiast wahań czasowych  przy zakupach na giełdzie kwiatowej – stały cykl składania zamówień. Zamiast ograniczonych zakupów – wybór towaru na największej holenderskiej giełdzie.
 
Konkrety? Bardzo proszę! Logujesz się na stronie internetowej www.florahurt.pl, a konsultant kontaktuje się z Tobą. Na ekranie swojego komputera przy pomocy narzędzi otrzymanych od Florahurt.pl zobaczysz cały dostępny asortyment. Same zakupy są równie proste. Wystarczy przy interesującym Cię towarze zaznaczyć odpowiednią ilość i kliknąć potwierdzając transakcję. To wszystko.
 
Następniezamówiony towar wyjeżdża z Holandii do miejsca przeznaczenia, wskazanego przez Ciebie. Ponieważ transport kwiatów ciętych i doniczkowych wymaga szczególnej uwagi, Florahurt.plposiada flotę specjalnych aut-chłodni. Dodatkowo, żebyś miał pewność, że kwiaty przebywały w odpowiedniej temperaturze na całej trasie, możesz zażądać od kierowcy komputerowego wydruku  z rejestrem temperatury. Wszystko po to, byś otrzymał towar, który zamówiłeśi jakość, jaką chciałbyś mieć.
 
Dzięki korzystaniu z internetowego systemu Florahurt.pl(webshop)możesz zaoszczędzić czas i zamiast ciągłego pokonywania kilometrów być w swojej firmie na miejscu. W naszej branży załatwianiespraw na odległość odbywa się zresztą w dzisiejszych czasach nie tylko w kwestiach biznesowych. Dotyczy to także życia codziennego i osobistego, np. wysyłka kwiatów za granicę.
 
W tej sprawiezapewni Ci powodzenie zrzeszenie kwiaciarni wysyłkowych Kupkwiaty.pl. Współpraca w zrzeszeniu nie wymaga wyłączności na usługi wysyłkowe, ani wykonywania konkretnych planów produkcyjnych. Jest to swobodna wymiana zleceń między współpracującymi kwiaciarniami z Polski i zagranicy, liczącychna chwilę obecną ponad 2500.
 
Dodatkowo, możesz dać swojemu klientowi możliwość zamawiania kwiatów on-line. Współpracujące kwiaciarnie pozyskują klienta poprzez stronę internetową Kupkwiaty.pl, a ta z kolei dba o odpowiedniąreklamę swoich usług. Klient zamawia na stronie bukiet, którego wykonanie konsultanci Kupkwiaty.pl zlecają współpracującym  kwiaciarniom.Tak pozyskasz klienta, który nie musi odwiedzać twojej kwiaciarni, ale chętnie skorzysta z Twoich usług.To kolejne ułatwienie nie tylko dla klienta, ale i dla Ciebie.
 
By zostać parterem Kupkwiaty.pl wystarczy zadzwonić pod numer 500 26 27 28 lub 0 801 011 017. Tu dowiesz się więcej. Współpraca z Kupkwiaty.pl nic nie kosztuje.
 
Bezpośredni importer kwiatów z całego świata www.florahurt.pl oraz zrzeszenie kwiaciarni wysyłkowych www.kupkwiaty.pl to partnerzy,dzięki którym Twoja firma może się rozwijać w realiach współczesnej rzeczywistości, gdzie liczy się wygoda, czas i jakość. To tutaj pracowali i pracują ludzie, którzy w szeroko pojętym „kwiatowym” biznesie znaczą dziś bardzo wiele.

 autor:
www.florahurt.pl

  'przez dziurkę od klucza'.... czyli szalone florystki po raz drugi w Dąbrówce Kościelnej :-)

Zostaw odpowiedź

 

Jeden komentarz

  1. malec
    malec
    16 cze 2010

    z tym florahurtem to tak będzie wyglądała przyszłość. Każdemu brakuje czasu a takie zakupy w internecie i z dowozem mocno oszczędzają czas.Ja tam kupuję od kwietnia i zamówienie na Dzień Matki to było TO!!! Polecam.

facebook