Dzień Matki oraz Dzień Dziecka

W dniach 26 maja i 1 czerwca najpiękniejsze uczucia wyrażane są kwiatami.

Dzień Matki oraz Dzień Dziecka należą do wyjątkowych dni w roku, w których najbliższe osoby okazują sobie bezwarunkową miłość oraz bezgraniczne przywiązanie.

Warto celebrować wyjątkowe momenty w życiu a wzajemne głębokie uczucia szczególnie pielęgnować i okazywać w odpowiedni sposób. Te najpiękniejsze i najszczersze najłatwiej wyrazić kwiatami. Dowiedziono bowiem, że kwiaty pozytywnie wpływają na odbiór rzeczywistości i dają poczucie zadowolenia. Ponadto oprócz swojego piękna, roztaczają wokół siebie cudowną woń, poprawiają samopoczucie i potęgują nastrój danej chwili.

Kwiaty są prawdziwym darem natury, dlatego nie może ich zabraknąć podczas tych najważniejszych dni w roku.

Floryści z Biura Kwiatowego Holandia podpowiadają, żeby kompozycję dla mamy ułożyć z jej ulubionych kwiatów, dołączając do niej swoje zdjęcie, czy własnoręcznie wykonaną laurkę. Aranżacja może zaskakiwać formą i kształtem, być różnorodna pod względem kwiatów i kolorów. Obecnie panuje całkowita dowolność. Liczą się intencje i pozytywne uczucia. To właśnie dzięki kwiatom, Dzień Matki będzie świętem każdej mamy, w którym poczuje się wzruszona i kochana.

Dla dziecka w dniu jego święta proponujemy bukieciki z szafirków, stokrotek oraz kolorowych kwiatów. Chcąc nadać kompozycji dziecięcy charakter warto do niej dodać małą maskotkę lub coś słodkiego. Taki zestaw wywoła uśmiech na twarzy niejednego dziecka.

***

Biuro Kwiatowe Holandia jest organizacją działającą na rzecz producentów, importerów i eksporterów holenderskich kwiatów ciętych i roślin doniczkowych. Zajmuje się marketingiem oraz promocją, propaguje wiedzę o rozmaitych gatunkach i odmianach. Zgodnie ze światowym nurtem organizacja skupia się na pozytywnych emocjach jakie towarzyszą kwiatom. Jest organizacją typu non profit, całkowicie utrzymującą się ze składek swoich członków. Organizuje pokazy i warsztaty florystyczne.

materiały prasowe:

  Essen w 2010 roku - relacja oraz galeria zdjęć

Zostaw odpowiedź

 

facebook